Location : Home > I > IPD200N15N3GBTMA1
IPD200N15N3GBTMA1
Share on FacebookShare on Facebook
IPD200N15N3GBTMA1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IPD200N15N3GBTMA1 TO-252(DP/TO-252/SOT-252 15473 INFINEON 11+/12+/13 stock futuro trade ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZD27C62P-M-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 800MW SMF DO219-M
BZD27C62P-M-08 IC 38500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZD27C62P-M-08 NEW 78150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZD27C62P-M-08 VISHAY 6000 13+PBF SOD123 EDY TRADING CO., LIMITED
BZT52B3V6-E3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.6V 410MW SOD123
BZT52B3V6-E3-18 IC 38450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZT52B3V6-E3-18 NEW 79170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IRF7335D1TR Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 30V 10A 14-SOIC
IRF7335D1TR IR 18000 14-15+ SOP14 Nego IC Co.Doris@negoic.com
DMG6968UTS-13 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 20V 5.2A 8TSSOP
DMG6968UTS-13 D 48277 14-15+ TSSOP8 Nego IC Co.Doris@negoic.com
DMG6968UTS-13 DIODES 1000 16+ TSSOP-8 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
NDF08N50ZG Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 500V 8.5A TO-220FP
NDF08N50ZG ON 50000 2015+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
NDF08N50ZG ONSemicond 20000 2014+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
SK53AFL-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 5A DO221AC
SK53AFL-TP IC 40790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SK53AFL-TP MCC 989000 16+ROHS DO221AC Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
SK53AFL-TP NEW 97330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CSFMT103-HF Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 150V 1A SOD123H
CSFMT103-HF IC 39790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CSFMT103-HF NEW 98610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VF12325100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
VF12325100J0G Amphenol FCI 147630 2016+ 381 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
VF12325100J0G IC 58180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VF12325100J0G NEW 77830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HR21308000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
HR21308000J0G Amphenol FCI 147430 2016+ 508 TB SP CL PARALLEL/T Unitronix Electronics Limited
HR21308000J0G IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HR21308000J0G NEW 77770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1891357 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1891357 Phoenix Contact 147370 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1891357 IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1005-0-15-15-30-27-04-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.025" (0.38mm ~ 0.64mm) Standard Tail Press-Fit