Location : Home > I > IMC1812ES4R7J
IMC1812ES4R7J
Share on FacebookShare on Facebook
IMC1812ES4R7J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IMC1812ES4R7J standard package with RoHS 45700 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
IMC1812ES4R7J INDUCTOR WW 4.7UH 5 1812 57779 Vishay 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-01H-102-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM R-TAB T412
IRF620STRLPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 200V 5.2A D2PAK
IRF620STRLPBF ORIGINAL 55000 15+ New & Original parts Futune Electronics Co.Limitd
IRF620STRLPBF SIX 3888 16+ UNKNOWN Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
IRF620STRLPBF Vishay Siliconix 880000 1525+ MOSFET N-CH 200V 5.2A D2PAK RENXIM Electronics Co.,Ltd.
ATS-01A-64-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T412
ATS-02D-40-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X60.96X11.43MM T766
L37-3S-320-320-0.3-0 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets L37-3 SHEET 320X320X0.3MM
L37-3S-320-320-0.3-0 IC 58360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B82723A2102N1 Filters Common Mode Chokes 27mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1A DCR 750 mOhm (Typ)
B82723A2102N1 Electronics 26560 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
B82723A2102N1 EPCOS 13200 14-15+ NA Nego IC Co.Doris@negoic.com
B82723A2102N1 epcos 5888 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATS-03A-06-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM XCUT T412
ATS-02F-73-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM R-TAB
ATS-05C-120-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM XCUT
ATS-15C-142-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T766
MMZ1608S102ATD25 Filters Ferrite Beads and Chips 1 kOhm Impedance Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) Surface Mount Signal Line 400mA 1 Lines 500 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
MMZ1608S102ATD25 878596 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
MMZ1608S102ATD25 TDK 128000 2015+ 2015+ EKT Electronics Co., Ltd
MMZ1608S102ATD25 TDK 128000 2015+ SMD New & Original parts Futune Electronics Co.Limitd
1025-42H Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 8.2¦ÌH Unshielded Molded Inductor 160mA 2.7 Ohm Max Axial
1025-42H 38726 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
1025-42H Electronics 26381 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1025-42H IC 38262 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
70F181AF Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 180mH Unshielded Wirewound Inductor 41mA 374 Ohm Max Axial
70F181AF 567948 13+ fenyang electronics co.,ltd
70F181AF 567948 13+ 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
160R-681HS Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 680nH Unshielded Inductor 740mA 230 mOhm Max 2-SMD
160R-681HS Electronics 27331 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
160R-681HS IC 36220 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
160R-681HS STOCK 43590 2016+ 2016+ MAINtron Electronics Limited.
S0603-5N6G2 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 5.6nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 190 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
S0603-5N6G2 API Delevan Inc 164000 n/a INDUCTOR RF .0056 UH 2 SMD Hongkong Inductors Limited
S0603-5N6G2 NEW 77410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4590R-156K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 15mH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 10.7 Ohm Max Axial
4590R-156K Delevan 53388 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
4590R-156K Electronics 25139 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
4590R-156K IC 38670 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
7447010 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 470¦ÌH Unshielded Toroidal Inductor 1A 225 mOhm Max Radial
7447010 IC 36170 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
7447010 STOCK 46330 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
7447010 Wurth 46850 1525+ CHOKE TOROID 470UH 1.0A VERT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7447010 Wurth 57199 2015+ CHOKE TOROID 470UH 1.0A VERT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com