Location : Home > I > IMC1812ES150J
IMC1812ES150J
Share on FacebookShare on Facebook
IMC1812ES150J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IMC1812ES150J 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
IMC1812ES150J INDUCTOR WW 15UH 5 1812 57199 Vishay 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
B554-2T Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MOD DIODE SCR 25A 480VAC .250"QC