Location : Home > I > IMC1812ER561K
IMC1812ER561K
Share on FacebookShare on Facebook
IMC1812ER561K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IMC1812ER561K ROSH 17891 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
IMC1812ER561K RoHS Compliant 38215 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
IMC1812ER561K INDUCTOR WW 560UH 10 1812 62105 Vishay 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-13E-201-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X12MM XCUT T412
ATS-03E-185-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X30MM R-TAB T412
ATS-08A-113-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT T412
ATS-08A-55-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM L-TAB T766
ATS-06B-52-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T412
1945R-06K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 6.8¦ÌH Unshielded Molded Inductor 800mA 430 mOhm Axial
1945R-06K 37785 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1945R-06K IC 37851 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1945R-06K Semiconductor 31725 16/17+ 16/17+ ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1945R-06K STOCK 43700 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
940-1.250 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 1.250" (31.75mm) 1 1/4" Natural
940-1.250 Factory 1000 2012+ smd Obama Resources Group
940-1.250 IC 56540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
902-510 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.510" (12.95mm) Natural