Location : Home > I > IMC1812ER331K
IMC1812ER331K
Share on FacebookShare on Facebook
IMC1812ER331K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IMC1812ER331K 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
IMC1812ER331K ROSH 17891 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
IMC1812ER331K INDUCTOR WW 330UH 10 1812 47750 Vishay 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IRF1405STRLPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 55V 131A D2PAK
IRF1405STRLPBF 789546 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
IRF1405STRLPBF IR 39124 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ATS-19G-99-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM R-TAB T412
ATS-04G-203-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X10MM XCUT
ATS-10A-06-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM XCUT T412
ATS-06G-04-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM XCUT
FAR-D5NF-942M50-P1GWQZ Filters SAW Filters DUPLEXER SAW 942.5MHZ W-CDMAVIII
FAR-D5NF-942M50-P1GWQZ 789456 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
FAR-D5NF-942M50-P1GWQZ 789456 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
1812-152K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.5¦ÌH Unshielded Inductor 578mA 600 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
1812-152K API Delevan 46910 1525+ COIL 1.5UH UNSHIELDED SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1812-152K API Delevan 57229 2015+ COIL 1.5UH UNSHIELDED SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1812-152K API Delevan 61955 1531+ COIL 1.5UH UNSHIELDED SMD Alphatek Technology Limited