Location : Home > I > IMC1210SY3R9J
IMC1210SY3R9J
Share on FacebookShare on Facebook
IMC1210SY3R9J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IMC1210SY3R9J INDUCTOR WW 3.9UH 5 1210 46870 Vishay 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
IMC1210SY3R9J INDUCTOR WW 3.9UH 5 1210 41785 Vishay 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
IMC1210SY3R9J INDUCTOR WW 3.9UH 5 1210 57209 Vishay 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IMC1210SY3R9J INDUCTOR WW 3.9UH 5 1210 46870 Vishay 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
7110-RC Filters Common Mode Chokes 510¦ÌH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 3A DCR 20 mOhm