Location : Home > I > IMC1210SY1R8K
IMC1210SY1R8K
Share on FacebookShare on Facebook
IMC1210SY1R8K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IMC1210SY1R8K 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
IMC1210SY1R8K RoHS Compliant 37645 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
IMC1210SY1R8K ROSH 17891 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
IMC1210SY1R8K INDUCTOR WW 1.8UH 10 1210 47870 Vishay 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ZVN4206GTC Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 1A SOT223
ZVN4206GTC Diodes Inc 241640 1538+ MOSFET N-CHAN 60V SOT223 Alphatek Technology Limited
ZVN4206GTC NEW 88110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ZVN4206GTC RoHS 221541 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
FDD1-17251DBLW34-56 Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 172X51MM 24VDC WIRE
FDD1-17251DBLW34-56 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-20B-102-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM R-TAB T766
4207-001 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 4000pF 10A Axial, Bushing - 1 Turret Lead, 1 Hooked Lead