Location : Home > I > IMC1210ERR15M
IMC1210ERR15M
Share on FacebookShare on Facebook
IMC1210ERR15M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IMC1210ERR15M ROSH 7890 16+ new & original XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
IMC1210ERR15M IN STOCK 36656 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
IMC1210ERR15M standard package with RoHS 45900 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JAN2N3439L Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 350V 1A
JAN2N3439L MOT 38270 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
JAN2N3439L MOT 38544 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
JAN2N3439L MOT 46430 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
FQD13N06LTM Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 11A DPAK
FQD13N06LTM 99630 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
FQD13N06LTM 38395 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
FQD13N06LTM Electronics 26050 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
ATS-20D-85-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T412
H48-6-320-320-0.5-0 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets H48-6 SHEET 320X320X0.5MM
H48-6-320-320-0.5-0 IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-14A-07-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X12.7MM XCUT
ATS-09D-169-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T412
ATS-09A-130-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X15MM XCUT
ATS-11A-158-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM L-TAB
ATS-10A-163-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X30MM L-TAB
1810BP07C200T Johanson Technology Inc 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
1810BP07C200T Johanson Technology Inc 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1810BP07C200T Johanson Technology Inc 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
ATS-07E-204-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X12MM XCUT
4702-002T Filters Feed Through Capacitors 1000pF Feed Through Capacitor 100V 20A Pill, Square
4702-002T IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
782853680 Filters Ferrite Beads and Chips 68 Ohm Impedance Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) Surface Mount Signal Line 3A 1 Lines 25 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
782853680 WurthElektronik 959500 15+ 15+ Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
2150R-28K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 15¦ÌH Unshielded Molded Inductor 520mA 520 mOhm Max Axial
2150R-28K Electronics 25209 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2150R-28K IC 37760 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
2150R-28K IC 58060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC5022F-150 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 15¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 4.5A 36 mOhm Max Nonstandard
SC5022F-150 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC5022F-150 NEW 98410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SC5022F-150 Signal Transformer 46410 1525+ INDUCTOR SMD 15UH 8A 100KHZ Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC5022F-150 Signal Transformer 56979 2015+ INDUCTOR SMD 15UH 8A 100KHZ Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com