Location : Home > I > IMC1210ER680K
IMC1210ER680K
Share on FacebookShare on Facebook
IMC1210ER680K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IMC1210ER680K INDUCTOR WW 68UH 10 1210 57429 Vishay 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IMC1210ER680K RoHS Compliant 37775 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
IMC1210ER680K 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-07E-66-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM L-TAB
IPB200N25N3 G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 250V 64A TO263-3
IPB200N25N3 G 789546 13+ fenyang electronics co.,ltd
IPB200N25N3 G 17891 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
IPB200N25N3 G IC 40550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IPB200N25N3 G Infineon Technologies 157169 15+ MOSFET N-CH 250V 64A TO263-3 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ATS-10H-40-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X60.96X11.43MM
744842742 Filters Common Mode Chokes 42¦ÌH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 6.5A DCR 8.1 mOhm