Location : Home > I > IMC1210ER33NK
IMC1210ER33NK
Share on FacebookShare on Facebook
IMC1210ER33NK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IMC1210ER33NK RoHS Compliant 37965 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
IMC1210ER33NK INDUCTOR WW 33NH 10 1210 47490 Vishay 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AOWF10N65 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 650V 10A TO262F
AOWF10N65 AOS 790900 1525+ 1525+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AOWF10N65 AOS 139450 NEW RoHS MOSFET N-CH 650V 10A TO262F FindCores Electronics Inc.
AOWF10N65 AOS 157099 15+ MOSFET N-CH 650V 10A TO262F Unitronix Electronics Limited
AOWF10N65 AOS 261830 1538+ MOSFET N-CH 650V 10A TO262F Alphatek Technology Limited
ATS-17B-97-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB T412
RZF013P01TL Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 12V 1.3A TUMT3
RZF013P01TL NEW 77650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RZF013P01TL ROHM 3086 2014+ TUMT BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
RZF013P01TL ROHM 3086 2015+ TUMT Andy (International) Electronics Ltd
T72H0235B4DN Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs SCR FAST SW 350A 200V TO-200AC
T72H0235B4DN IC 40700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T72H0235B4DN NEW 79130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SCF25-08-1300 Filters Common Mode Chokes 13mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 8A DCR 18 mOhm
SCF25-08-1300 IC 40380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SCF25-08-1300 Kemet 91300 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
SCF25-08-1300 NEW 88370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-18D-175-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T766
1638-18H Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 620¦ÌH Unshielded Molded Inductor 93mA 25.9 Ohm Max Axial
1638-18H Electronics 27481 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1638-18H IC 36370 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1638-18H IC 59670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SD3110-100-R Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 10¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 440mA 505 mOhm Nonstandard
SD3110-100-R 649652 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
SD3110-100-R 649652 13+ fenyang electronics co.,ltd
SD3110-100-R 39304 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
SD3110-100-R IC 38972 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1330-10F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 390nH Unshielded Inductor 710mA 300 mOhm Max 2-SMD
1330-10F Electronics 27579 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1330-10F IC 38952 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1330-10F STOCK 47010 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
5022R-154J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 150¦ÌH Unshielded Inductor 237mA 6.05 Ohm Max 2-SMD
5022R-154J Electronics 26749 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5022R-154J STOCK 45750 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
S1812R-153J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 15¦ÌH Shielded Inductor 301mA 2.2 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
S1812R-153J Delevan 500 15+ 15+ TPC Global Service Co.Ltd.
S1812R-153J Delevan 500 15+ New & Original parts SIMEN Electronics Co.,Ltd
S1812R-153J Delevan 500 15+ New & Original parts Futune Electronics Co.Limitd
0819R-06K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 180nH Unshielded Molded Inductor 705mA 210 mOhm Max Axial
0819R-06K Delevan 53388 15+ New & Original parts SIMEN Electronics Co.,Ltd
0819R-06K STOCK 445980 2016+ standard RoHS / Pb-Free MAINtron Electronics Limited.
0819R-06K IC 57490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2256R-30L Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 270¦ÌH Unshielded Molded Inductor 470mA 1.77 Ohm Max Axial