Location : Home > I > IMC1210ER100J
IMC1210ER100J
Share on FacebookShare on Facebook
IMC1210ER100J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IMC1210ER100J n/a 1740 VISHAYAMER 16+ new Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
IMC1210ER100J INDUCTOR WW 10UH 5 1210 31875 Vishay 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FKP252 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 250V 25A TO-220F