Location : Home > I > ILSB1206ER6R8K
ILSB1206ER6R8K
Share on FacebookShare on Facebook
ILSB1206ER6R8K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ILSB1206ER6R8K RoHS Compliant 38225 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
ILSB1206ER6R8K INDUCTOR 6.8UH 10 1206 62005 Vishay 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IRKL41/08A Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR DBL HISCR 800V 45A ADD-A-PAK
IRKL41/08A 789546 13+ fenyang electronics co.,ltd
IRKL41/08A 17891 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
IRKL41/08A IR 25119 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
ATS-16H-33-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X36.83X17.78MM T766
ATS-09D-87-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM R-TAB
ATS-05E-44-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM L-TAB
ATS-11G-45-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T412
ATS-03D-198-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X12MM XCUT
ATS-12D-94-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM R-TAB
MMZ1608R601CTAH0 Filters Ferrite Beads and Chips 600 Ohm Impedance Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) Surface Mount Signal Line 500mA 1 Lines 300 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
MMZ1608R601CTAH0 878596 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
MMZ1608R601CTAH0 878596 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MMZ1608R601CTAH0 Semiconductor 21143 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
MMZ1608R601CTAH0 TDK 55000 15+ EMC Components EKT Electronics Co., Ltd
HTS4- 9-48 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded #4-40 Nylon 0.562" (14.27mm) 9/16" Natural