Location : Home > I > ILSB0805ERR82K
ILSB0805ERR82K
Share on FacebookShare on Facebook
ILSB0805ERR82K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ILSB0805ERR82K standard package with RoHS 46010 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
ILSB0805ERR82K RoHS Compliant 38195 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
ILSB0805ERR82K INDUCTOR 0.82UH 10 0805 57739 Vishay 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
ILSB0805ERR82K SMD 373800 VISHAY 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IRFR5305PBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 55V 31A DPAK
IRFR5305PBF IR 183370 17+ for more pls inquire us now Microtranik Components sales@microtranik.com
IRFR5305PBF IR 37920 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
IRFR5305PBF IR 37694 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
IRFR5305PBF 97500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ATS-11D-67-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM L-TAB T412
CM9900R-155 Filters Common Mode Chokes 1.5mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 700mA DCR 278 mOhm
CM9900R-155 Delevan 53388 15+ 15+ Futune Electronics Co.Limitd
CM9900R-155 Delevan 53388 15+ New & Original parts EKT Electronics Co., Ltd
CM9900R-155 IC 37140 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
CM9900R-155 STOCK 46010 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
IXTY01N100 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 1000V 0.1A DPAK
IXTY01N100 IXYS 262240 1538+ MOSFET N-CH 1000V 0.1A TO-252AA Alphatek Technology Limited
IXTY01N100 IXYS 3100 2017+ New & Original parts Power Agency Co.,Ltd
IXTY01N100 IXYS 20000 2016+ TO-252AA(DPAK) IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
ATS-07F-67-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM L-TAB T412
16TTS12 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs SCR PHASE CONT 1200V 16A TO220AB
16TTS12 Newstock 22500 2016+ Original IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
16TTS12 Vishay/Semiconductors 8000 2012+ SCR PHASE CONT 1200V 16A D2PAK Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATS-08A-74-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T766
CIM10N241NC Filters Ferrite Beads and Chips 240 Ohm Impedance Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) Surface Mount 300mA 1 Lines 600 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
CIM10N241NC 897846 13+ fenyang electronics co.,ltd
CIM10N241NC Distributor 182530 Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
CIM10N241NC Semiconductor 19335 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
ISC1812EB820J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 82¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 156mA 2.86 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
1609-3 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Standoff Threaded #6-32 Brass 1.000" (25.40mm) 1"
1609-3 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1609-3 Keystone Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1130-222K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2.2mH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 1.02 Ohm Max Radial
1130-222K Bourns 47050 1525+ CHOKE RF HI CURR 2200UH 10 RAD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
1130-222K Bourns 47050 1525+ CHOKE RF HI CURR 2200UH 10 RAD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1130-222K Bourns 47050 NEW RoHS CHOKE RF HI CURR 2200UH 10 RAD FindCores Electronics Inc.
1130-222K Bourns 57299 2015+ CHOKE RF HI CURR 2200UH 10 RAD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com