Location : Home > I > IL-Z-10PL1-SMTYE
IL-Z-10PL1-SMTYE
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
K34-C1 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Accessories Option Card, Output Relay (2)
K34-C1 679856 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
K34-C1 NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SY100H646LJZ Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 160MHz 28-LCC (J-Lead)
SY100H646LJZ MICREL 10000 2013+ 3.3V SINGLE SUPPLY OCTAL PECL/TTL-TO-TTL World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
SY100H646LJZ Originalne 498101 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
82340-0020 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment 2 MAT TRIM LAYOUT FOR UM4824
82495-4236 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment UM4236 UNIVERSAL MAT, 5METER
1301020253 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment 271SA W/MOLDED CRDST 25FT
8N3SV76EC-0123CDI8 IC 58080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MAX197BCWI MAXIM 10000 16+ Multi-Range( Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MAX197BCWI MAXIM 10002 14-15+ WSOP28 Nego IC Co.Doris@negoic.com
MAX197BCWI Maxim Integrated Products 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ICS601M-01 Originalne 492100 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ICS601M-01 76500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
XC3S200-4FT256I XILINIX 7500 2016 Orignal&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
XC3S200-4FT256I XILINX 10089 14-15+ BGA Nego IC Co.Doris@negoic.com
XC3S200-4FT256I XILINX 12500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAX189CCPA max 25000 N/A European Union IC Industry Cor.
MAX189CCPA MAXIM 10000 2013+ 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
XA2C384-10TQG144I Xilinx Inc 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
XC2VP100-6FF1704I Xilinx Inc 8000 16+ 1704-BBGA, FCBGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
74AUP1G157GXZ NXP 7737 6-X2SON E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
95648-433HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 33 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
95648-433HLF Amphenol FCI 147290 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
95648-433HLF Amphenol FCI 297950 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
95648-433HLF IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B04B-XASK-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin-Lead
B04B-XASK-1 38554 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
B04B-XASK-1 Distributor 172150 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
4-103765-0-15 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 15 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
4-103765-0-15 TE Connectivity AMP Connectors 157220 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 15POS R/A Unitronix Electronics Limited
4-103765-0-15 TE Connectivity AMP Connectors 297850 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 15POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-103765-0-15 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
4-103765-0-15 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 15POS R/A TPC Global Service Co.Ltd.
IL-Y-7P-S15T2-EF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Shrouded Connector 0.059" (1.50mm) Through Hole Tin
IL-Y-7P-S15T2-EF JAE Electronics 139330 NEW RoHS CONN 7POS 1.5MM CRIMP FindCores Electronics Inc.
IL-Y-7P-S15T2-EF JAE Electronics 146950 2016+ CONN 7POS 1.5MM CRIMP Unitronix Electronics Limited
IL-Y-7P-S15T2-EF JAE Electronics 156979 2015+ CONN 7POS 1.5MM CRIMP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IL-Y-7P-S15T2-EF JAE Electronics 87890 2015+ CONN 7POS 1.5MM CRIMP RENXIM Electronics Co.,Ltd.
IL-Z-10PL1-SMTYE-1-R1500 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount, Right Angle Gold
IL-Z-10PL1-SMTYE-1-R1500 JAE Electronics 140200 NEW RoHS CONN HDR 1.25MM 10PS SMD R/A TIN FindCores Electronics Inc.
IL-Z-10PL1-SMTYE-1-R1500 JAE Electronics 147750 2016+ CONN HDR 1.25MM 10PS SMD R/A TIN Unitronix Electronics Limited
IL-Z-10PL1-SMTYE-1-R1500 JAE Electronics 157849 2015+ CONN HDR 1.25MM 10PS SMD R/A TIN Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IL-Z-10PL1-SMTYE-1-R1500 JAE Electronics 87890 2015+ CONN HDR 1.25MM 10PS SMD R/A TIN RENXIM Electronics Co.,Ltd.