Location : Home > I > IL-WX-18P-VF-BE
IL-WX-18P-VF-BE
Share on FacebookShare on Facebook
IL-WX-18P-VF-BE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IL-WX-18P-VF-BE CONN 18POS 0.8MM SMT 157839 JAE Electronics 2015+ RoHS,HOT SALE! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0014563054 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN IDC 5POS 2.54MM 24AWG GOLD