Location : Home > I > IL-FPR-14S-HF-N1
IL-FPR-14S-HF-N1
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PT00SE-24-61S(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
L117DBFRCA25S Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Free Hanging (In-Line) IDC, Ribbon Cable
L77SDA15SOL2GC309 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
CN0967C22G12P6-200 Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
DAMC15SFA222 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
M24308/4-435F Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Crimp
0395040514 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
DF62-13S-2.2C Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 13 Position Rectangular Housing Connector Socket White 0.087" (2.20mm)
DF62-13S-2.2C Hirose 120000 16+ HRS Connector New&Original parts Global Thunder Electronics Co.,Ltd
DF62-13S-2.2C Hirose 120000 2016+ HRS Connector New&Original parts EKT Electronics Co., Ltd
DF62-13S-2.2C Hirose 120000 2016+ HRS Connector New&Original parts enkaite Electronics Co., Ltd
DF62-13S-2.2C IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0810009:0031 IC 57700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0810009:0031 Phoenix Contact 157220 2016+ TERM BLOCK MARKER Unitronix Electronics Limited
1401802:0071 Phoenix Contact 157310 2016+ TERM BLOCK MARKER Unitronix Electronics Limited
1290060000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1290060000 IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1290060000 Weidmuller 147840 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1290060000 Weidmuller 278290 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387101312 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS CB 12 ASY E
1034320000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1034320000 Weidmuller 147740 2016+ CONN HEADER 6POS 3.81MM R/A BK Unitronix Electronics Limited
1034320000 Weidmuller 277890 2016+ CONN HEADER 6POS 3.81MM R/A BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1778722 Connectors, Interconnects Solid State Lighting Connectors SSL Connector 5 Position Header, Male Pins Board to Cable/Wire 0.098" (2.50mm) Solder
1778722 Phoenix Contact 147750 2016+ HEADER 5POS SMT WHITE Unitronix Electronics Limited
1778722 Phoenix Contact 288810 2016+ HEADER 5POS SMT WHITE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387209307 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws