IL-12P-S3FP2-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole, Right Angle Gold
IL-12P-S3FP2-1 IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IL-12P-S3FP2-1 JAE Electronics 157669 2015+ CONN HEADER 12POS 2.5MM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com