Location : Home > I > IHSM7832RG470L
IHSM7832RG470L
Share on FacebookShare on Facebook
IHSM7832RG470L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IHSM7832RG470L INDUCTOR POWER 47UH 2.6A SMD 57839 Vishay 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IHSM7832RG470L INDUCTOR POWER 47UH 2.6A SMD 48130 Vishay NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
IHSM7832RG470L INDUCTOR POWER 47UH 2.6A SMD 48130 Vishay 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2N3903 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 40V 0.2A TO-92