Location : Home > I > IHSM5832ER2R7L
IHSM5832ER2R7L
Share on FacebookShare on Facebook
IHSM5832ER2R7L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IHSM5832ER2R7L INDUCTOR POWER 2.7UH 8.4A SMD 46930 Vishay 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
IHSM5832ER2R7L INDUCTOR POWER 2.7UH 8.4A SMD 10580 Vishay 2014+ Pb F-ree,Timely Response Ameyic Electronics Limited
IHSM5832ER2R7L INDUCTOR POWER 2.7UH 8.4A SMD 41815 Vishay 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
IHSM5832ER2R7L INDUCTOR POWER 2.7UH 8.4A SMD 15000 Vishay 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2N930 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 45V 0.03A TO18