Location : Home > I > IHSM4825PJ4R7L
IHSM4825PJ4R7L
Share on FacebookShare on Facebook
IHSM4825PJ4R7L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IHSM4825PJ4R7L INDUCTOR POWER 4.7UH 4.0A SMD 57279 Vishay 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IHSM4825PJ4R7L RoHS Compliant 38555 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
IHSM4825PJ4R7L 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
C782LB Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules THYRISTOR DISC 2200V 2300A TBK
C782LB Electronics 26670 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
C782LB Powerex Inc 8000 2012+ THYRISTOR DISC 2200V 2300A TBK Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com