Location : Home > I > IHD1EB560L
IHD1EB560L
Share on FacebookShare on Facebook
IHD1EB560L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IHD1EB560L INDUCTOR 56UH 15 AXIAL 57169 Vishay 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IHD1EB560L RoHS Compliant 38565 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SI3474DV-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 3.8A TSOP-6
SI3474DV-T1-GE3 IC 40790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SI3474DV-T1-GE3 NEW 85100 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SI3474DV-T1-GE3 VISHAY 6650 2013+PB TSOP-6 WLParts Electronics ltd
DMN10H099SFG-13 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 4.2A
DMN10H099SFG-13 IC 40580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DMN10H099SFG-13 NEW 99090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SQ2348ES-T1_GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 8A SOT-23
ATS-04E-34-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X36.83X22.86MM T412
FDD1-17251DBAW39-56 Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 172X51MM 24VDC WIRE
FDD1-17251DBAW39-56 IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3000-472 Filters Common Mode Chokes 4.7mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 180mA DCR 6.64 Ohm