Location : Home > I > IFSC1111AZER330M01
IFSC1111AZER330M01
Share on FacebookShare on Facebook
IFSC1111AZER330M01 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IFSC1111AZER330M01 SMD 16000 VISHAY 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
IFSC1111AZER330M01 INDUCTOR POWER 33UH 0.4A SMD 47150 Vishay 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
IFSC1111AZER330M01 INDUCTOR POWER 33UH 0.4A SMD 47150 Vishay 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
IFSC1111AZER330M01 INDUCTOR POWER 33UH 0.4A SMD 41925 Vishay 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
IFSC1111AZER330M01 0.114 L x 0.114 W x 0.039 H (2.90mm x 2.90mm x 1.00mm) 7444 Vishay 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd