Location : Home > I > IDW80C65D2XKSA1
IDW80C65D2XKSA1
Share on FacebookShare on Facebook
IDW80C65D2XKSA1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IDW80C65D2XKSA1 DIODE 650V 80A CC RAPID2 TO247-3 87890 Infineon Technologies 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IDW80C65D2XKSA1 DIODE 650V 80A CC RAPID2 TO247-3 57779 Infineon Technologies 1415+ HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IDW80C65D2XKSA1 DIODE 650V 80A CC RAPID2 TO247-3 87890 Infineon Technologies 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
IDW80C65D2XKSA1 DIODE 650V 80A CC RAPID2 TO247-3 62505 Infineon Technologies 1516+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BAT54S_ND87Z Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Arrays DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT23-3
BAT54S_ND87Z Fairchild 139890 17+/18+ DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOT23 FindCores Electronics Co.,Ltd.
BAT54S_ND87Z Fairchild 242120 1538+ DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOT23 Alphatek Technology Limited
BAT54S_ND87Z Fairchild 694100 1525+ DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOT23 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BAT54S_ND87Z Fairchild Semiconductor 8000 2012+ DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOT23 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com