Location : Home > I > IDTADC1003S040-DB
IDTADC1003S040-DB
Share on FacebookShare on Facebook
IDTADC1003S040-DB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2194A3-28V Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights Incandescent Panel Indicator Amber 28V Round with Flat Top Wire Leads - 4.6" (116.84mm)
2194A3-28V IC 56070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3269W-ES2-103G Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 10k Ohm 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Top Adjustment
3269W-ES2-103G 784494 13+ fenkey electronics co.,ltd
3269W-ES2-103G 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3269W-ES2-103G Bourns 11600 12+ TRIMMER 10K OHM 0.25W SMD SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3269W-ES2-103G IC 59150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BT1-MW Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W
VE-BT1-MW NEW 99190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BT1-MW IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BT1-MW NEW 98990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-21F-MV-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 150W
VE-21F-MV-F1 IC 58300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-21F-MV-F1 NEW 87990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J4W-IW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W
VI-J4W-IW-S IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J4W-IW-S NEW 98150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JNY-MW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W