Location : Home > I > IDT71V67602S166BQ
IDT71V67602S166BQ
Share on FacebookShare on Facebook
IDT71V67602S166BQ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IDT71V67602S166BQ 256K X 36, 512K X 18 3.3V Synchronous SRAMs 2.5V I/O, Burst Counter Pi 10000 IDT 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
IDT71V67602S166BQ 2710 IDT 08+ STASTAR CO., LIMITED
IDT71V67602S166BQ 10 IDT STASTAR CO., LIMITED
IDT71V67602S166BQ 5620 IDT, Integrated Device Technology Inc IC SRAM 9MBIT 166MHZ 165CABGA STASTAR CO., LIMITED
IDT71V67602S166BQ 678954 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
IDT71V67602S166BQ IC SRAM 9MBIT 166MHZ 165FBGA 30,000 IDT, Integrated Device Technol 2102+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,Ltd
IDT71V67602S166BQ 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
IDT71V67602S166BQ 256K X 36, 512K X 18 3.3V Synchronous SRAMs 2.5V I/O, Burst Counter Pi 10000 IDT 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com