Location : Home > I > IDCS2512ER6R8M
IDCS2512ER6R8M
Share on FacebookShare on Facebook
IDCS2512ER6R8M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IDCS2512ER6R8M ROSH 16334 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
IDCS2512ER6R8M RoHS Compliant 38796 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
IDCS2512ER6R8M INDUCTOR POWER 6.8UH 1.2A SMD 62335 Vishay 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
C784DP Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules THYRISTOR DISC 4000V 1650A TBK