Location : Home > I > IDCS2512ER330M
IDCS2512ER330M
Share on FacebookShare on Facebook
IDCS2512ER330M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IDCS2512ER330M ROSH 16334 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
IDCS2512ER330M RoHS Compliant 38706 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
IDCS2512ER330M INDUCTOR POWER 33UH 0.6A SMD 62495 Vishay 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
G70-4 Fans, Thermal Management Fans - Finger Guards, Filters & Sleeves 70mm Sq Fan Finger Guard Steel 4 Rings