Location : Home > I > ICS9P750CFLF
ICS9P750CFLF
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for ICS9P750CFLF distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
ICS9P750CFLFT ICS SSOP48 320 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
ICS9P750CFLF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ICS9P750CFLF SSOP-48 18000 ICS 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
ICS9P750CFLF SSOP-48 10480 ICS 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
P70A-AC110/120V Industrial Controls, Meters Accessories IND MOD FRO AC W/VARISTOR SUPPRE
P70A-AC110/120V NEW 77810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PAXTM010 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters Time Counter (Hour Meter) 85 ~ 250VAC Panel Mount
PAXTM010 IC 58570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PAXTM010 NEW 89050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
70151-1790 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY EDGE
70151-1790 IC 59270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GAL22V10D-10LPI LATTICE 1000 16+ DIP Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
GAL22V10D-10LPI LATTICE 87640 2016 DIP European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
STM32F334K4T6 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M4 STM32 F3 Microcontroller IC 32-Bit 72MHz 16KB (16K x 8) FLASH 32-LQFP (7x7)
MB90548GSPMC-GS-496E1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90545G Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 128KB (128K x 8) Mask ROM 100-LQFP (14x14)
MB90548GSPMC-GS-280-BND Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90545G Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 128KB (128K x 8) Mask ROM 100-LQFP (14x14)
S6E2C59J0AGB10000 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M4F FM4 S6E2C5 Microcontroller IC 32-Bit 200MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 192-FBGA (12x12)
70T3519S133BFGI Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 9MBIT 133MHZ 208CABGA
70T3519S133BFGI IC 59280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MAX15091AETI+T IC 40870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MAX15091AETI+T MAXIM 52 2016+ TQFN28 BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
3-643193-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 2 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 22 AWG
3-643193-2 TE Connectivity AMP Connectors 157160 2016+ CONN RCPT 2POS 22AWG MTA-156 Unitronix Electronics Limited
3-643193-2 TE Connectivity AMP Connectors 277850 2016+ CONN RCPT 2POS 22AWG MTA-156 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-643193-2 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3-643193-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
68645-008 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
68645-008 Amphenol FCI 147390 2016+ 68645-8-CUS.HDR RA 2X10 Unitronix Electronics Limited
68645-008 IC 56680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3-5499376-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold-Palladium
3-5499376-0 TE Connectivity AMP Connectors 156930 2016+ CONN HEADER 40POS R/A .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
3-5499376-0 TE Connectivity AMP Connectors 287890 2016+ CONN HEADER 40POS R/A .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-5499376-0 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3-5499376-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 40POS R/A .100 GOLD SIMEN Electronics Co.,Ltd
68423-136 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold, GXT?
68423-136 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ICS9LPRS478CKLFT 678954 13+ 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ICS9LPRS478CKLFT IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ICS9P750CFLFT Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Application Specific Memory, DDR Zero Delay Buffer IC 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)