Location : Home > I > ICS9161A-01CW16
ICS9161A-01CW16
Share on FacebookShare on Facebook
ICS9161A-01CW16 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ICS9161A-01CW16 SOP-16 9800 ICS 12-13+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PI49FCT3807CQ Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 100MHz 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
PI49FCT3807CQ ELECTRONIC 26669 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
PI49FCT3807CQ PERICOM 2912 2014+ SSOP20 BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
8N4DV85AC-0148CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 231.25MHz, 231.25MHz 6-CLCC
1301370163 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment 3070W W/GFI RELY 612/3SOW 15A
1301370163 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EP4CGX150DF31C8 Altera 8000 16+ 896-BBGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LC4256C-10FT256BI LATTICE 10000 2013+ 3.3V/2.5V/1.8V In-System Programmable SuperFAST High Density PLDs World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
OMAP2531BZAC400 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microprocessors IC MICROPROCESSOR 80TQFP
OMAP2531BZAC400 N/A 88450 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
OMAP2531BZAC400 N/A 67530 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
OMAP2531BZAC400 TI 389 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MAX4613EUE Integrated Circuits (ICs) Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers 4 Circuit IC Switch 1:1 70 Ohm 16-TSSOP
MAX4613EUE MAXIM 81085 2016 TSSOP Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAX4613EUE Maxim Integrated Products 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
72T7285L6-7BB Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO 16384X72 6-7NS 324-BGA
72T7285L6-7BB IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SY10EP51VZI-TR Integrated Circuits (ICs) Logic - Flip Flops IC D-TYPE POS/NEG 8SOIC
802-10-010-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
802-10-010-66-001101 Preci-Dip 147780 2016+ CONN HDR 10POS 0.100 PRESS FIT Unitronix Electronics Limited
802-10-010-66-001101 Preci-Dip 278070 2016+ CONN HDR 10POS 0.100 PRESS FIT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0015913166 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
5-353293-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 9 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 26-28 AWG