Location : Home > I > ICL321R030-01
ICL321R030-01
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/01-5488H Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 6.8UF 5% 50V AXIAL
M39003/01-5488H IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-5488H NEW 78290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95X336K004HSAL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 33UF 4V 10% 2910
T95X336K004HSAL IC 40520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T95X336K004HSAL NEW 87950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95X336K004HSAL Vishay Sprague 1320600 15+ CAP TANT 33UF 4V 10 2910 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
F950G227KAAAQ2 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 220UF 4V 10% 1206
F950G227KAAAQ2 37584 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
F950G227KAAAQ2 Electronics 25239 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
F950G227KAAAQ2 IC 37660 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
219-2-21599-8 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
219-2-21599-8 IC 57850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
219-2-21599-8 SensataTec 90000 2017+ CIRCUITBREAKERMAG-HYDRLEVER K.D.H. Group (Asia) Limited
482-G222-J1M1-B2S1-15A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 15A 115VAC 28VDC
LELBXK1-35641-3-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER
50E1C5.5 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CRTRDGE 50A 5.5KVAC NON STD
LFPSM0001Z Circuit Protection Fuseholders ACS 600V MIDGET POWR-SAFE 30A 1
0230003.DRT2SP Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 3A 250VAC 125VDC 2AG
BK/ABC-V-15 Circuit Protection Fuses FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB
24LT310U Circuit Protection PTC Resettable Fuses PTC RESETTABLE 24V 3.10A STRAP
P6KE200A TR Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 171VWM 274VC DO15
1.5SMC150CA-E3/57T Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 128VWM 207VC DO214AB
SMAJ5.0CA-13-F Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 5VWM 9.2VC SMA
P0720EARP2 Circuit Protection TVS - Thyristors SIDACTOR BI 65V 150A TO-92
V26MLA0603H Circuit Protection TVS - Varistors, MOVs VARISTOR 34.5V 30A 0603
XC5B0121ABYOMR Connectors, Interconnects Backplane Connectors - DIN 41612 CONNECTOR 100POS STRT TERM DIN
AS32 10015 Circuit Protection Inrush Current Limiters (ICL) ICL 10 OHM 25% 15A 30MM
MS35 3R030 Circuit Protection Inrush Current Limiters (ICL) ICL 3 OHM 30A 35MM