Location : Home > H > HX7013D0100.000000
HX7013D0100.000000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325332-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325332-10-0 IC 59530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-43-024-62-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
M20-9760846 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
1445048-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 9 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.118" (3.00mm)
1445048-9 Electronics 26309 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1445048-9 Electronics 26309 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1445048-9 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG 3MM 9POS MATE-N-LOK Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1-316133-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Tin
1-316133-5 IC 56600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-316133-5 TE Connectivity AMP Connectors 157440 2016+ CONN HDR 6POS VERT KEY-X 30GOLD Unitronix Electronics Limited
1-316133-5 TE Connectivity AMP Connectors 288910 2016+ CONN HDR 6POS VERT KEY-X 30GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
644898-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
644898-2 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
644898-2 TE Connectivity AMP Connectors 147070 2016+ CONN HEADER 2POS R/A .100 GOLD Unitronix Electronics Limited