Location : Home > H > HX20008000J0G
HX20008000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HX20008000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1SMB5936BT3G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 30V 3W SMB
1SMB5936BT3G ON 1788 11+ N A WLParts Electronics ltd
1SMB5936BT3G OnSemicond 162500 Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
YK41509330J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK41509330J0G Amphenol FCI 147640 2016+ CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.325 Unitronix Electronics Limited
YK41509330J0G IC 58830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK41509330J0G NEW 98250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386317403 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
V514315300J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Receptacle, Male Pins 0.150" (3.81mm) DIN Rail
V514315300J0G Amphenol FCI 157280 2016+ 381 TB PL PL DIN/R WF A Unitronix Electronics Limited
V514315300J0G IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V514315300J0G NEW 88950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8-35152-2 37504 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
8-35152-2 Electronics 25159 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
8-35152-2 STOCK 45280 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
63945-1 658974 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ATS12A Crystals and Oscillators Crystals 12MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 40 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Through Hole HC49/US