Location : Home > H > HWST30248S16
HWST30248S16
Share on FacebookShare on Facebook
HWST30248S16 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0039000428-08-G2 Cable Assemblies Jumper Wires, Pre-Crimped 8" PRE-CRIMP A2016 GREEN
1550HBK Boxes, Enclosures, Racks Boxes BOX ALUM BLACK 8.74"L X 5.75"W
1550HBK IC 56360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
H2ABT-10104-B4 Cable Assemblies Jumper Wires, Pre-Crimped JUMPER-H1502TR/A2015B/H1500TR 4"
H2ABT-10104-B4 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
H2ABT-10104-B4 NEW 98530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0210200172 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CABLE FLAT FLEX 6" 0.50MM 16POS
0982660790 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CBL 10POS 0.5MM JMPR TYPE D 2"