Location : Home > H > HWS600-24/HD
HWS600-24/HD
Share on FacebookShare on Facebook
HWS600-24/HD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HWS600-24/HD SMDSOP 22753 LAMBDA 17+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MP4-2E-1E-1N-4LN-00 IC 40870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GSC25D Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CNVRTR 5.1V 24V -12V 25W
GSC25D SL Power Electronics Manufactu 8000 2012+ PS TRIPLE OUT 25W +5.1,24,-12V Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com