Location : Home > H > HWS600-12/HD
HWS600-12/HD
Share on FacebookShare on Facebook
HWS600-12/HD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HWS600-12/HD PWR SUP IND 12V 636W 53A 8000 TDK-LAMBDA AMERICAS INC 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
HWS600-12/HD standard package with RoHS 43100 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
HWS600-12/HD RoHS Compliant 39585 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor