Location : Home > H > HWS50A-5/A
HWS50A-5/A
Share on FacebookShare on Facebook
HWS50A-5/A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HWS50A-5/A TDK-LAMBDA 12235 LAMBDA 17+ EKT Electronics Co., Ltd
HWS50A-5/A TDK-LAMBDA 12235 LAMBDA 17+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ABC150-1012G Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 12V 150W
ABC150-1012G IC 41060 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ABC150-1012G NEW 78690 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RAC02-05SE/277/W Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V 2W
MP6-1Q-1Q-1Q-4NN-01 IC 40170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MEA1D0515SC Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER +/-15V 1W
MEA1D0515SC MURATA 2134 17+ SIP Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MEA1D0515SC muRataPs 12000 2014+ SIP BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
MEA1D0515SC muRataPs 12000 2015+ SIP BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
MEA1D0515SC Originalne 48405 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DCM3714BD2J13D0C09 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER 12V 400W
R1S12-2409/H-R Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 1W 24VIN 09VOUT
R1S12-2409/H-R IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R1S12-2409/H-R NEW 77590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R1S12-2409/H-R Recom Power 6250 12+ 12+ General Electronics Co.,Ltd
ISL6443AEVAL2Z 789546 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ISL6443AEVAL2Z Intersil 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
HS300 22R J Resistors Chassis Mount Resistors RES CHAS MNT 22 OHM 5% 300W
HS300 22R J IC 40400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HS300 22R J NEW 88310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RER75F15R0RC02 Resistors Chassis Mount Resistors RES CHAS MNT 15 OHM 1% 30W
RER75F15R0RC02 IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RER75F15R0RC02 NEW 88690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
88865215 Relays Time Delay Relays On-Delay Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.1 Sec ~ 100 Hrs Delay 8A @ 250VAC DIN Rail
88865215 Electronics 26241 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
88865215 Semiconductor 31895 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
88865215 STOCK 45830 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
2961516 Relays Signal Relays, Up to 2 Amps General Purpose Relay SPDT (1 Form C) Through Hole
2961516 Phoenix Contact 27720 15+ RELAY GEN PURPOSE SPDT 50MA 120V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2961516 Phoenix Contact 87590 1525+ RELAY GEN PURPOSE SPDT 50MA 120V Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com