Location : Home > H > HWS150-48/HD
HWS150-48/HD
Share on FacebookShare on Facebook
HWS150-48/HD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HWS150-48/HD PWR SUP IND 48V 158.4W 3.3A 8000 TDK-LAMBDA AMERICAS INC 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com