Location : Home > H > HWS100-5/HD
HWS100-5/HD
Share on FacebookShare on Facebook
HWS100-5/HD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HWS100-5/HD Original&New&Rhos 77680 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
HWS100-5/HD PWR SUP IND 5V 100W 20A 8000 TDK-LAMBDA AMERICAS INC 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
HWS100-5/HD PWR SUP IND 5V 100W 20A 8000 TDK-LAMBDA AMERICAS INC 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd