Location : Home > H > HWS100-48/ME
HWS100-48/ME
Share on FacebookShare on Facebook
HWS100-48/ME distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HWS100-48/ME PWRSUP IND MED 48V 100.8W 2.1A 8000 TDK-LAMBDA AMERICAS INC 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
HWS100-48/ME PWRSUP IND MED 48V 100.8W 2.1A 8000 TDK-LAMBDA AMERICAS INC 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
HWS100-48/ME RoHS Compliant 39565 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
HWS100-48/ME 897465 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
HWS100-48/ME 897465 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD