Location : Home > H > HWB015S-15-R-C
HWB015S-15-R-C
Share on FacebookShare on Facebook
HWB015S-15-R-C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
WSU150-1200-R Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 15V 18W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
WSU150-1200-R IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
WSU150-1200-R NEW 77470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CPCI200A-1C Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 200W
CPCI200A-1C 7984566 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
CPCI200A-1C 38716 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
CPCI200A-1C Distributor 172270 Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
CPCI200A-1C IC 38432 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
GPM80E Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CNVRTR 5V 24V -15V 15V 80W