Location : Home > H > HW24508100J0G
HW24508100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HW24508100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SS-7026-NF Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 6P2C R/A SHIELDED
TVP00DZ-9-35AA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 6C 6#22D PIN RECP
31FMN-BMTR-A-TB Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 31 Position FFC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount
DEMA15PNMB Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Crimp
P50-050S-EA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN SOCKET 50POS .050" WIREMNT
833-83-058-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
310-13-129-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0395360022 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole