Location : Home > H > HW13500100J0G
HW13500100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HW13500100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A30710307 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
A30710307 Eaton 147470 2016+ CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.437 Unitronix Electronics Limited
A30710307 IC 40680 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A30710307 NEW 97990 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTYK61102030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK61102030 IC 41040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK61102030 NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1979270000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1979270000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1979270000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 5.00MM 2POS BLK EKT Electronics Co., Ltd
1979270000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 5.00MM 2POS BLK Global Thunder Electronics Co.,Ltd