Location : Home > H > HW07508300J0G
HW07508300J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HW07508300J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AO4830L Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 80V 3.5A 8SOIC
AO4830L Distributor 173210 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
AO4830L IC 38990 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
AO4830L Semiconductor 20105 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
AO4830L STOCK 46150 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
SI2302ADS-T1 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 20V 2.1A SOT23-3
SI2302ADS-T1 N/A 79800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SI2302ADS-T1 S/N 30000 16+ SOT23-3 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
SI2302ADS-T1 VISHAY 11290 14-15+ SOT-23 Nego IC Co.Doris@negoic.com
BUK9620-100A,118 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 63A D2PAK
BUK9620-100A,118 Electronics 26380 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
BUK9620-100A,118 IC 38260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BUK9620-100A,118 NXP 157049 15+ MOSFET N-CH 100V 63A D2PAK Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
YK50206130J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK50206130J0G Amphenol FCI 147440 2016+ CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK50206130J0G IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK50206130J0G NEW 98290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LP302203 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws
LP302203 Eaton 147530 2016+ CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.437 Unitronix Electronics Limited
LP302203 IC 58180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LP302203 NEW 98970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1147290000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1147290000 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1147290000 Weidmuller 157470 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1147290000 Weidmuller 298650 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1779420 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole