Location : Home > H > HVR3700002003JR500
HVR3700002003JR500
Share on FacebookShare on Facebook
HVR3700002003JR500 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HVR3700002003JR500 RES 200K OHM 1/2W 5 AXIAL 1544100 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RLR20C6801GPRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 6.8K OHM 2% 1/2W AXIAL
RLR20C6801GPRE6 NEW 79110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RLR20C6801GPRE6 Vishay 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
TAH20P3R90JE Resistors Through Hole Resistors RES 3.9 OHM 20W 5% TO220
TAH20P3R90JE NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TAH20P3R90JE Ohmite 1433300 2015+ RES 3.9 OHM 20W 5 TO220 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TAH20P3R90JE Ohmite 894700 2015+ RES 3.9 OHM 20W 5 TO220 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RLR07C31R6FSRSL Resistors Through Hole Resistors RES 31.6 OHM 1% 1/4W AXIAL
RLR07C31R6FSRSL IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR07C31R6FSRSL NEW 88970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS005390R0FE73 Resistors Through Hole Resistors RES 390 OHM 5W 1% WW AXIAL
RS005390R0FE73 NEW 88510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS005390R0FE73 Vishay Dale 874000 RES 390 OHM 5W 1 WW AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RS005390R0FE73 Vishay Dale 898600 RES 390 OHM 5W 1 WW AXIAL FindCores Electronics Inc.