Location : Home > H > HVMLS112M075EK0D
HVMLS112M075EK0D
Share on FacebookShare on Facebook
HVMLS112M075EK0D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HVMLS112M075EK0D CAP ALUM 1100UF 20 75V FLATPACK 708600 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
HVMLS112M075EK0D CAP ALUM 1100UF 20 75V FLATPACK 78070 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
HVMLS112M075EK0D CAP ALUM 1100UF 20 75V FLATPACK 1338800 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
861011485017 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP