Location : Home > H > HVF2512T1004FE
HVF2512T1004FE
Share on FacebookShare on Facebook
HVF2512T1004FE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HVF2512T1004FE Thick Film Resistors - SMD 100 PPM 1000K Ohm 1 80000 Ohmite 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
HVF2512T1004FE Thick Film Resistors - SMD 100 PPM 1000K Ohm 1 80000 Ohmite 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
HVF2512T1004FE Thick Film Resistors - SMD 100 PPM 1000K Ohm 1 80000 Ohmite 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
HVF2512T1004FE RES SMD 1M OHM 1 1W 2512 1445300 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
HVF2512T1004FE RES SMD 1M OHM 1 1W 2512 797300 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com