Location : Home > H > HVF1206T1004FE
HVF1206T1004FE
Share on FacebookShare on Facebook
HVF1206T1004FE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HVF1206T1004FE Thick Film Resistors - SMD 100 PPM 1000K Ohm 1 80000 Ohmite 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
HVF1206T1004FE RES SMD 1M OHM 1 0.3W 1206 796900 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
HVF1206T1004FE Thick Film Resistors - SMD 100 PPM 1000K Ohm 1 80000 Ohmite 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
HVF1206T1004FE RES SMD 1M OHM 1 0.3W 1206 1456900 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com