Location : Home > H > HT12008000J0G
HT12008000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HT12008000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NTD4815NT4G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 6.9A DPAK
NTD4815NT4G ELECTRONIC 27839 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
NTD4815NT4G IC 38950 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
NTD4815NT4G IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
AU3PJ-M3/87A Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE AVALANCHE 600V 1.7A TO277A
AU3PJ-M3/87A Vishay 8000 12+ 12+ General Electronics Co.,Ltd
AU3PJ-M3/87A Vishay 10000 15+ TO-277 3-PowerDFN Integrated Solution Co.,Ltd Stocking Distributor
AU3PJ-M3/87A Vishay 15127 12+ TO-277 3-PowerDFN SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RGP02-12E-E3/53 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE 0.5A 1200V 300NS DO-204AL
RGP02-12E-E3/53 IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RGP02-12E-E3/53 NEW 87870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
P300J-E3/73 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 3A DO201AD
P300J-E3/73 IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
P300J-E3/73 NEW 97750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
P300J-E3/73 Vishay 61720 12+ DO-201AD Axial SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
P300J-E3/73 Vishay 9375 12+ DO-201AD Axial Evergreen Electronics Co.,Ltd
T38217-01-0 Curtis Industries 147420 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
T38217-01-0 IC 40230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38217-01-0 NEW 98990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V711715100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
V711715100J0G Amphenol FCI 147530 2016+ 500 TB SOCKET RA Unitronix Electronics Limited
V711715100J0G IC 58830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V711715100J0G NEW 98250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PV22-6F-C IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PV22-6F-C NEW 88130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NC09A18000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.295" (7.50mm) Vertical Through Hole
NC09A18000J0G Amphenol FCI 157850 2016+ 750 TB SOCKET VERTICAL Unitronix Electronics Limited
NC09A18000J0G IC 58140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NC09A18000J0G NEW 99190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395332004 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1958490000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 22 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1958490000 Weidmuller 157820 2016+ LMZFL 5/22/135 3.5OR Unitronix Electronics Limited
1958490000 Weidmuller 298170 2016+ LMZFL 5/22/135 3.5OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395936309 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole