Location : Home > H > HT-72M-250-32
HT-72M-250-32
Share on FacebookShare on Facebook
HT-72M-250-32 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ELFA06250 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
ELFA06250 Amphenol PCD 8000 2012+ CONN HEADER 6POS .200 VERT BK EKT Electronics Co., Ltd
ELFA06250 Amphenol PCD 8000 2012+ CONN HEADER 6POS .200 VERT BK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
ELFA06250 IC 40990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
20020004-D072A01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
20020004-D072A01LF Amphenol FCI 147340 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020004-D072A01LF Amphenol FCI 288570 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020004-D072A01LF IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVE033151 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTVE033151 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVE033151 NEW 77550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVE033151 On Shore Technology Inc. 157350 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 3.81MM Unitronix Electronics Limited
OSTTP140150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 14 Position Wire to Board Terminal Block Angled 0.197" (5.00mm) Through Hole
OSTTP140150 IC 40950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTTP140150 NEW 78290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTTP140150 On Shore Technology Inc. 157480 2016+ TERM BLOCK RISING CLAMP 14POS Unitronix Electronics Limited
ED114/10DS Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
ED114/10DS IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ED114/10DS On Shore Technology Inc 8000 2012+ TERMINAL BLOCK 7.50MM VERT 10POS Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ED114/10DS On Shore Technology Inc 8000 2012+ TERMINAL BLOCK 7.50MM VERT 10POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
VI06415200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 6 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
VI06415200J0G Amphenol FCI 147560 2016+ 750 TB RISING CLAMP 180D Unitronix Electronics Limited
VI06415200J0G IC 40740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI06415200J0G NEW 78390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NK02A02100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
NK02A02100J0G Amphenol FCI 147650 2016+ 750 TB SPR CLA 90 B/TYPE Unitronix Electronics Limited
NK02A02100J0G IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NK02A02100J0G NEW 98690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LMD-06RK3 Connectors, Interconnects Terminal Junction Systems RECEPT 6 BAY KEY 3
LMD-06RK3 IC 40160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LMD-06RK3 NEW 99170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395-1-15-01-07-27-10-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.065" ~ 0.082" (1.65mm ~ 2.08mm) Turret Swage
0395-1-15-01-07-27-10-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-332070-5 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.030" ~ 0.033" (0.76mm ~ 0.84mm) No Tail Solder
2-332070-5 IC 56760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-332070-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1217095-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 12-16 AWG Crimp Connector Non-Insulated