Location : Home > H > HSMA-A100-R0PJ1
HSMA-A100-R0PJ1
Share on FacebookShare on Facebook
HSMA-A100-R0PJ1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HSMA-A100-R0PJ1 RoHS Compliant 39106 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
926381-01-36-I Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
926381-01-36-I 3M 147130 2016+ CONN HEADER 36POS .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
926381-01-36-I 3M 8000 2012+ CONN HEADER 36POS .100 GOLD EKT Electronics Co., Ltd
926381-01-36-I 3M 8000 2012+ CONN HEADER 36POS .100 GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
926381-01-36-I IC 58040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1375582-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold